Ubytovanie

Chata Magura vám ponúka.

Komfortné izby

Chata Magura má k dispozícií päť útulných a priestranných izieb, pričom každá z nich ma vlastnú kúpeľňu a WC. Izby sú rozdelené na dve dvojlôžkové izby a tri trojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, takže celková kapacita chaty je 15 osôb.

Spoločenská zábavno-oddychová miestnosť

V tejto miestnosti sa môžete zabávať počas celého dňa. Nájdete tu biliard, stolný futbal, stolný tenis, spoločenské hry a šípky. Zábavno-oddychová miestnosť je taktiež ideálna na relaxáciu. Vďaka otvorenému krbu a TV je celková atmosféra na chate dokonalá.

Oddychová spoločenská miestnosť

V tejto časti chaty si môžete príjemne oddýchnuť na komfortných kožených sedačkách, kde Vás príjemne zahreje krb a ničím nerušenú atmosféru vám zlepši LCD TV s množstvom kanálov. Miestnosť sa nachádza na podlaží a je prepojená s jedálňou a kuchyňou.


Kuchyňa a jedáleň

Jedáleň s kuchyňou sa nachádzajú na strednom podlaží chaty. Kuchyňa je kompletne vybavená kuchynským riadom, základnými kuchárskymi prísadami, a samozrejme aj chladničkou, mikrovlnou rúrou, či umývačkou riadu. Jedáleň je dokonale prispôsobená pre väčšie skupiny ľudí, keďže sa tu pohodlne usadí celkovo až 13 osôb.

Dvor plný grilovačky, gulášu a zábavy

Okolie chaty dotvára drevený altánok, ktorý je prispôsobený pre 15 ľudí. Nachádzajú sa tu taktiež kotlík na guláš a rošt, ktoré ocenia hlavne skupiny pripravené uvariť si dobrý chatový guláš, či pripraviť grilovačku. V nádhernom areáli chaty nájdete aj drevené hojdačky a šmýkačku, ktorá poteší našich najmenších návštevníkov. Celý areál je oplotený.

Sauna a ochladzovacia miestnosť

V tejto časti chaty Magura sa nachádza fínska suchá sauna. Stráviť pár minút v saune, najmä po zimnej lyžovačke či turistike, ocení každý, kto si chce príjemne oddýchnuť po náročnom dni a spraviť niečo pre svoje zdravie. Po saune je možné si nachvíľu posedieť v ochladzovacej miestnosti so stoličkami a sprchovacím kútom.